20.08.2018, David Zeman

Juniorka poráží tým z Karviné

Juniorka poráží tým z KarvinéJuniorský tým vedený trenérem Michalem Kadlecem navázal na předchozí výsledky a zvítězil nad mančaftem z Karviné 3:1 (2:1). Mezi střelce FCV se zapsal hlavičkující Filip Vedral, Daniel Turyna a v druhém poločase proměnil penaltu Jan Javůrek.

Rozhodčí: Slabý – Dobrovolný, Pfeifer
FC Vysočina: Kolář – Vedral (72. Šteffl), Merlo (59. Smejkal), Hykel, Křišťál, Čáp, Turyna (52. Marcin) (87. Karmazín), Svatík, Řezáč, Javůrek (62. Průša), Vašíček Náhradníci: Jágrik – Smejkal, Marcin, Šteffl, Karmazín, Průša
Karviná: Ciupa – Dramé, Egri, Fokaidis, Galuška, Gros, Hujo, Kocsis (69. Hruška), Putyera (28. Sembol), Suchan, Wala Náhradníci: Sembol, Hruška, Drobek

„Za dnešní utkání bych chtěl kluky určitě pochválit. Myslím si, že jsme podali od začátku koncentrovaný výkon. Povedl se nám vstup do utkání, když jsme se ujali vedení po brance Vedrala, které potom ve 30. minutě navýšil Turyna. Další šance jsme neproměnili, tudíž mohlo být poločasové vedení výraznější. Karviná ke konci poločasu snížila na 2:1, což nebylo ideální. První poločas jsme určitě měli dohrát bez obdržené branky. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili lépe, když jsme kopali po faulu na Turynu penaltu. Exekuce se ujal Javůrek, který jí bezpečně v 50. minutě proměnil. Od té doby se utkání prakticky dohrávalo. Ke konci jsme ještě měli zajímavé šance v podání střídajících hráčů. Myslím si, že jsme byli po celé utkání lepším týmem a ještě jednou bych chtěl kluky pochválit za týmový kolektivní výkon a to vítězství jsme si dnes určitě zasloužili. “ řekl po utkání trenér Michal Kadlec.

Baráž | Karviná - FC Vysočina | 2:1
Baráž | FC Vysočina - Karviná | 1:1