04.02.2007, Miroslav Fuks

Torzo dorostu na závěr soustředění zdolalo Mladou Boleslav

Torzo dorostu na závěr soustředění zdolalo Mladou BoleslavStarší dorostenci kondiční soustředění završil výhrou 1:0 nad druhým celkem ČFL a nejpravděpodobnějším postupujícím do extraligy Mladou Boleslaví. Jedinou branku duel zaznamenal Zbyněk Tlačbaba. Nutno dodat, že výkon zraněními či nemocemi silně oslaveného týmu nebyl zdaleka ideální.

 
„V první půli nás soupeř přehrával, byl důraznější a rychlejší. Ve druhé části se náš výkon i v improvizované sestavě zlepšil, zpřesnili jsme hru a vytvořili jsme si několik příležitostí. Jednu z nich dokázal Tlačbaba proměnit,“ řekl k zápasu stručně trenér Roman Kučera, který se vyjádřil i k proběhlému soustředění: „Stejně jako tento zápas či dosavadní průběh zimní přípravy, bylo i toto soustředění hodně limitováno našim neúplným počtem. Soustředění jsme tak absolvovali pouze ve dvanácti lidech, protože pětice hráčů byla přeřazena do dospělých týmů a na marodce je momentálně hned sedm hráčů – Hříbek, Benda, Vystrčil, Šána, Stoszek, Budzinský a Pikl. Doufám, že se co nejdříve uzdraví, poněvadž kondiční část zimní přípravy těmto fotbalistům bude v průběhu sezóny chybět. I proto nás pro duel s Boleslaví z „béčka“ doplnil Žilka a náš kádr posílil stoper Raška, který k nám přichází na hostování z Drnovic.

Sestava: Hlavoněk – Horák, Filip, Raška, V.Černý – M.Černý, Procházka, Bureš, Žilka (46. Smejkal) – Tlačbaba, Kratochvíl.

 
Aktuálně

U18: Čtyři góly ve Svratce až ve druhé půli

Ve stejný den jako tým U19 sehrál svůj divizní duel též starší dorost "B". Na půdě Svratky se dočkal první jarní výhry, o níž však rozhodl až ve druhém dějství díky dvěma trefám Daniela Mlejnka a brankám Oskara Točíka a Lukáše Samka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu