18.09.2018, Miroslav Fuks

Martin Živný: Největším překvapením byl zápas v Brně

Martin Živný: Největším překvapením byl zápas v BrněFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na zbrusu nového významného partnera – společnost Moravská plynárenská. Dotazy jsme položili přímo jednateli firmy Martinu Živnému.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
FC Vysočina podporujeme od července letošního roku

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Hlavním východiskem podpory nejen fotbalu je celkově sport. Musíme se snažit podporovat mladé děti ke sportu. Dnešní doba je jen o mobilních telefonech a počítačích a mladá generace nemá o sport již takový zájem.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Fotbal jsem hrál na profesionální úrovni od roku 2001. Nyní kopu za FC Svratka Brno. Vztah k fotbalu mám stále velice kladný

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Čas a povinnosti mi zatím dovolily navštívit pouze dva zápasy FC Vysočina a to oba v Brně. Doufám, že v brzké době navštívím nějaké domácí utkání.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Pokud mi to čas dovolí, tak se rád zaletím podívat do Anglie na Premier League. Do budoucna mě láká nějaký kvalitní zápas Champions League. Rád bych viděl např. Juventus Turín.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Sleduji zápasy FC Vysočina. Mám ho jako oblíbený tým na Livescore.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
Dosavadní účinkování hodnotím velice kladně. Jsem rád, že FC Vysočina zvládla první čtyři utkání na výbornou a odnesla si plný počet bodů. Přes některá zaváhání v dalších kolech věřím, že se rychle vrátí na vítěznou vlnu a bude bojovat o postup.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Největším překvapením pro mě byl úvodní zápas v Brně, kde většina diváků očekávala výhru domácího celku. FC Vysočina domácí tým přehrál svojí kvalitou a zaslouženě si odnesl první tři body.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
V současné době bych asi vyzdvihnul výkon celého týmu. Ale mezi "leadry" patří Jiří Klíma, který vede úspěšně FC Vysočina v ofenzívě. Dále se mi na postu obránce líbí též David Štěpánek.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Tak pokud bych si mohl takto vybírat, koho bych chtěl zpět, tak je to jednoznačně Matěj Vydra, který v současné době nastupuje v Premier League za Burnley FC.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Určitě přeji domácímu týmu výhru, takže můj tip je výhra nad Vlašimí v poměru 3:0!

o společnosti Moravská plynárenská

Společnost Moravská plynárenská se sídlem v Brně působí na českém trhu od roku 2016 a patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na českém trhu. Rodinná firma s rodinným přístupem. Děláme věci poctivě s důrazem na kvalitu. Pomocí našeho moderního intuitivního on-line systému se zvládnete bez potíží připojit k nám sami. Šetříme rodinám až 50% z jejich faktur. Podporujeme nejen sport, ale i dětské kroužky, domovy důchodců a nadace.

www. moravskaplynarenska.cz

 
Aktuálně

Jak fotbalisté strávili mezidobí a co je čeká v zimní přípravě?

Fotbalisté FC Vysočina si včera naposledy společně zatrénovali a nastoupili na zaslouženou dovolenou. Odpočívat však nebudou dlouho. Zanedlouho se vrhnout na plnění individuálních tréninkových plánů, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 9. ledna 2023, čímž se rozběhne náročný zimní blok s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu