05.02.2007, Miroslav Fuks

Gorol uspěl na zkoušce a bude v Jihlavě hostovat

Gorol uspěl na zkoušce a bude v Jihlavě hostovatTest třiadvacetiletého Radka Gorola (narozen 13.1.1984 v Náchodě) se proměnil v jeho půlroční hostování v FC Vysočina s následnou opcí na přestup. Ofenzivní střední záložník do Jihlavy přichází z divizního Týniště nad Orlicí.

 
„Radek Gorol se dokáže volnit, disponuje fotbalovou nápaditostí a výbornou finální přihrávkou. Tedy vlastnostmi, které jsou hráči dané a jen těžko je lze natrénovat. Naopak má horší hru hlavou a nedostatečný důraz v osobních soubojích. Každopádně jsme se shodli na tom, že se vyplatí ho i nadále sledovat a během nadcházejícího jara ho vyzkoušet v mistrovských zápasech. Poté budeme zvažovat jeho přestup do Jihlavy. Bude hráčem kádru „A“ mužstva a bude připraven vypomáhat juniorce. Nikde však dopředu není napsáno, že by nemohl proniknout i do základní sestavy,“ řekl nám k angažování nového středního záložníka trenér Milan Bokša.

Gorol s fotbalem začínal v Josefově odkud přestoupil do dorostu Hradce Králové. Do kádru prvního hradeckého týmu pouze nakoukl. Nastupoval v přípravných zápasech a připsal se jediný druholigový start v sezóně 2003/04. Více toho odehrál za třetiligovou juniorku. V sezóně 2004/05 hostoval v Náchodě a poté přestoupil do Týniště nad Orlicí. Zde upoutal svými tvořivými schopnostmi a byl FC Vysočina doporučen ke zkoušce. V Jihlavě se nejprve objevil na několika trénincích po skončení podzimní části, po kterých byl pozván do úvodních tří týdnů zimní přípravy. V té trenéry přesvědčil o svém angažování formou hostování.

Tímto by však posílení FC Vysočina pro jaro nemělo skončit. Ředitele Zdeňka Tulise v nejbližších dnech čeká rozhodnutí o angažování zlínského stopera Ditricha, kterého Vysočina otestovala v rámci Tipsport cupu, a dále bude jednat se dvěma prvoligovými kluby o dalších jménech pro jihlavskou jarní soupisku.

 
Aktuálně

Kondiční týden zakončili modelovým duelem

Fotbalisté FC Vysočina strávili reprezentační týden intenzivní prací. Tréninkový cyklus vedl asistent Josef Mucha, neboť kouč Radim Kučera zamířil s českým nároďákem U20 na duely s Itálií a Nizozemskem. Kondiční týden dnes završil modelový duel jedenáctky hráčů "áčka" proti jejich spoluhráčům, které doplnili fotbalisté juniorky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu