02.10.2018, Miroslav Fuks

Nenechte si na stadiónu ujít Víkend otců s Robinsonem

Nenechte si na stadiónu ujít Víkend otců s RobinsonemPáteční souboj FC Vysočina vs. MFK Chrudim nabídne řadu lákadel pro celou rodinu! Duel totiž bude součástí tradičního projektu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s názvem Víkend otců! Tentokrát se v Jihlavě uskuteční ve spolupráci s Rodinným zábavním parkem Robinson! Vezměte své blízké na ligový fotbal, využijte výrazně zvýhodněného vstupné do rodinného sektoru a udělejte si prima podvečer nejen se svými dětmi!

 

„Moc bychom si přáli, aby si malí i velcí fanoušci z pátečního důležitého zápasu odnesli nejen příjemnou vzpomínku na vydařené a emocemi nabité fotbalové utkání, ale též zážitky ze skákacího hradu, z netradičního pohybu v Bumper koulích, balónky či ozdobu tváří v klubových barvách. Těší nás, že si na stadión nacházejí cestu všechny věkové vrstvy příznivců a uvědomujeme si, že láska k fotbalu, vztah ke klubu a fanouškovství se dědí z generace na generaci. Víkend otců velmi vítáme, neboť ve vývoji a výchově fotbalistů i fanoušků hrají zásadní roli právě jejich tatínkové,“ okomentoval zapojení FC Vysočina do projektu tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Lákadla Víkendu otců

Rodinné vstupné

Rodinné vstupné lze zakoupit výhradně na pokladnách stadiónu před utkáním (nikoli on-line přes prodejní aplikaci!), přičemž bude tentokrát nabízeno za extrémně výhodné ceny!

  • 1 dospělý + 2 děti do 15 let: běžná cena 150 Kč – speciální cena v rámci Víkendu otců 100 Kč!
  • 2 dospělí + 2 děti do 15 let: běžná cena 230 Kč – speciální cena v rámci Víkendu otců 150 Kč!

Přijďte na stadión v předstihu, abyste si program a výhod Víkendu otců maximálně užili!

Partnery Víkendu otců FC Vysočina jsou společnosti:

Fotografie z loňského Víkendu otců – ZDE

DÍKY TÁTO v podání fotbalistů FC Vysočina na Ježour TV!

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu