05.11.2018, Miroslav Fuks

Na podzimní loučení s Ústím jen za dvacku!

Na podzimní loučení s Ústím jen za dvacku!Výborný podzim FC Vysočina potřebuje vítěznou tečku! Podpořte svůj tým v pátek 9. listopadu od 18 hodin v důležitém duelu proti Ústí nad Labem! Přijďte se rozloučit s fotbalovým rokem i koučem Martinem Svědíkem! Zabojujme společně o titul podzimního půlmistra a staňte se dvanáctým hráčem svého týmu! Vstupné jsme stanovili za symbolickou dvacku a zkrátka nepřijdou ani permanentkáři!

 
„Moc bychom si přáli, aby se Martin Svědík v pátek rozloučil vítězně a aby se ze strany fanoušků dočkal poděkování za odvedenou práci. I proto jsme se pro utkání proti Ústí nad Labem rozhodli stanovit symbolické vstupné ve výši 20 Kč. Navíc bude připraveno bezplatné osvěžení pro držitele celosezónních permanentních vstupenek označených jako „Normal“ a „Senior“. U vstupu na stadión obdrží voucher na odběr jednoho piva nebo čaje ve stánku s občerstvením na náměstíčku za horním rohovým objektem u bazénu,“ informoval ředitel klubu Jan Staněk.

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti FK Ústí nad Labem?

  • on-line nákup vstupenek do veškerých sektorů stadiónu probíhá prostřednictvím internetové prodejní aplikace
  • elektronickou vstupenku si fanoušek může buď vytisknout s příslušným ochranným prvkem kódem (viz vzor níže) nebo uchovat ve svém chytrém telefonu a prokázat se jí u libovolného vstupu na stadion.
  • předprodej vstupenek na stadiónu probíhat nebude – možný bude až tradiční prodej v den utkání, kdy se brány stadiónu otevřou 16:30 hodin
  • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE
  • místa a vstupenky pro invalidy – informace ZDE


Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na toaletu. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 1.600 kusů.

 
Související
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu