07.02.2007, Miroslav Fuks

Na půlroční hostování s opcí přichází brněnský Baláž

Na půlroční hostování s opcí přichází brněnský BalážŘeditel FC Vysočina Zdeněk Tulis se s vedením 1.FC Brno domluvil na půlročním hostování třicetiletého krajního záložníka či útočníka Libora Baláže (nar. 18.1.1977). Jihlava o něj usilovala již v létě, hráč však nakonec zvolil hostování v Českých Budějovicích. Součástí transferu je i opce na přestup do FC Vysočina. Baláž se v jihlavském dresu poprvé představil v dnešním přípravném duelu proti Liberci.

 
Baláž s fotbalem začínal ve Zbýšově a poté hrál v Prostějově, odkud v roce 2000 přestoupil do Bohemians. Po čtyřech letech pražský klub opustil a vrátil se na Moravu, angažmá získal v 1. FC Brno. V červenci 2006 zamířil na hostování do Českých Budějovic, kde nastoupil v deseti utkáních bez gólového úspěchu. Celkově má na svém kontě 14 branek v nejvyšší soutěži a 129 startů. Bohatá je i jeho bilance ve II. lize, kde odehrál 101 zápasů a trefil se desetkrát.
 
Aktuálně

Ježourův dotazník: Jakub Petr

Nabízíme vám 14. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá ofenzivní záložník Jakub Petr! Jak on vidí role vtipálků, kecalů a modemanů v kabině? Kterému klubu fandí a který fotbalista byl jeho dětským vzorem? Co považuje za svůj největší fotbalový zážitek? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu