15.11.2018, Redakce

FC Vysočina využívá kvalitních potravin z prodejen RYNEK

FC Vysočina využívá kvalitních potravin z prodejen RYNEKSpolečnost RYNEK navázala spolupráci s fotbalovým klubem FC Vysočina. Jde o logické spojení, neboť sport a kvalitní potraviny spolu úzce souvisí. Nejen sportovci se v současné době snaží pečlivě vybírat potraviny, které nakupují pro sebe a svou rodinu. Současným trendem je návrat k tuzemské produkci, kterou nabízí prodejní koncept RYNEK.

 

Na pultech prodejen RYNEK naleznete čerstvé vepřové, hovězí, kuřecí maso a uzeniny. Mléčné výrobky, tradiční polotvrdé sýry, čerstvé máslo a jogurty pochází z LACRUMu ve Velkém Meziříčí. Ovoce a mošty jsou ze Znojemska, brambory z Vysočiny, jižní Moravy a Beskyd. Nabídku doplňuje tuzemský med a kvalitní moravské víno.

Vedle vysoké kvality je v prodejnách RYNEK prioritou především tuzemský původ nabízeného zboží. Více informací o sortimentu a kompletní přehled prodejen naleznete na www.agrorynek.cz nebo na www.facebook.com/prodejnyRynek.

 
Aktuálně

Vysočina padla v Líšni v nastaveném čase po pokutovém kopu

I přes nadějný první poločas se jihlavští hráči ve druhé půli k žádné větší šanci nedostali a mohou tak děkovat fantastickému Vejmolovi, že rozdílová trefa brněnského celku nepřišla už daleko dříve. Z Líšně se tak jihlavský celek vrací bez bodu, kdy v nastavení druhého poločasu o konečném výsledku 2:1 z penalty rozhodl Jan Silný. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu