09.01.2019, Miroslav Fuks

Vladislav Levin opouští Vysočinu a míří do Bohemians

Vladislav Levin opouští Vysočinu a míří do BohemiansTřiadvacetiletý ruský středopolař Vladislav Levin končí své roční vydařené působení v jihlavském dresu a přestupuje do prvoligových Bohemians Praha 1905. První trénink v novém působišti absolvoval již ve středu dopoledne a Klokanům se upsal na tři roky.

 

„Vlad přišel před rokem do Jihlavy díky jeho vztahu s trenérem Martinem Svědíkem. Pro nás to byl velmi výhodný přestup, když hráčova agentura vyřešila vztahy s jeho tehdejším klubem, a to včetně finančního vypořádání. Na oplátku jsme se s fotbalistou a jeho agenturou dohodli, za jakých podmínek může odejít, pokud o něj bude zájem a on sám bude chtít. V létě se nám podařilo Vlada přesvědčit, aby ještě alespoň půl roku zůstal. Bohemka nyní sjednané podmínky splnila, Vlad projevil o přestup zájem a my držíme slovo. Proto nyní náš oboustranně výhodný vztah končí. Vladovi děkujeme za jeho roční angažmá, určitě bylo pro obě strany obohacující. Odehrál u nás řadu dobrých zápasů a dokázal v nich být i přes svůj věk leaderem,“ řekl k Levinově transferu ředitel klubu Jan Staněk.

Středopolař Vladislav Levin (nar. 28.3.1995) je absolvent mládežnické akademie Dynama Moskva. V dresu tohoto předního ruského celku nastoupil do šesti ligových a pohárových utkání, s čímž nebyl spokojen a proto v lednu 2017 zvolil přestup do Mladé Boleslavi. V městě automobilů během roku 2017 v silné konkurenci dalších středopolařů zasáhl do 13 zápasů a zaznamenal jednu branku. V lednu loňského roku přestoupil do Jihlavy, kde během jarních záchranářských bojů nastoupil do 13 duelů. Na podzim ve II. lize odehrál 15 utkání, v nichž vstřelil 2 góly.

 
Aktuálně

Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězství

Juniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu