11.01.2019, Miroslav Fuks

Sobotní tréninkový zápas prověří nejen testované hráče

Sobotní tréninkový zápas prověří nejen testované hráčeÚvodní týden zimní přípravy v roce 2019 završí z pohledu FC Vysočina tréninkový zápas „áčka“ proti juniorce. Za první tým nastoupí zejména testovaní hráči a mladíci. Duel bude sehrán od 9:30 hodin na umělé trávě v areálu Na Stoupách.

 

„Půjde o tréninkový duel, který nám nabídne vítaný ucelený pohled na výkonnost fotbalistů, které v klubu zkoušíme, v konfrontaci s členy kádru juniorky. Jsme samozřejmě také zvědaví, co předvedou mladíci z klubové akademie, kteří byli zařazeni do zimní přípravy "áčka". Ostatní hráči absolvují tréninkovou jednotku,“ uvedl kouč Radim Kučera.

Doplňme, že mezi testovanými fotbalisty budou figurovat další dvě nové tváře. Z Mladé Boleslavi dorazí střední záložník David Komárek (nar. 5.7.1998), jenž dosud nastupoval za mladoboleslavskou juniorku, a zaujmout se pokusí i ghanský útočník Alex Kuffour (nar. 6.5.1996), který od začátku roku 2015 působil v belgickém klubu Lierse a aktuálně je bez angažmá.

 
Související
Aktuálně

Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězství

Juniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu