19.01.2019, Miroslav Fuks

Mucha: Kluci zápas odmakali, mělo to nasazení a šťávu

Mucha: Kluci zápas odmakali, mělo to nasazení a šťávuFotbalová Vysočina splnila očekávání a její dvě kombinované jedenáctky v druhém utkání zimní přípravy porazily třetiligový Vyškov. O pozápasový komentář jsme požádali asistenta trenéra Josefa Muchu.

 

„Vstřelili jsme šest gólů, s čímž může panovat spokojenost. Na druhou stranu nás samozřejmě mrzí tři inkasované branky. V mrazivém počasí jsme sledovali spíše bojovné utkání, v němž jsme protočili dvě jedenáctky. Logicky se to negativně promítlo do celkového výkonu a sehranosti týmu. Kluci zápas odmakali, mělo to nasazení a šťávu,“ uvedl ve svém hodnocení Mucha, jenž doplnil pohled na aktuální třicetičlenný kádru FCV: „Do dosavadních zimních přípravných utkání jsme nasadili přes třicet fotbalistů. Už po dnešním utkání bychom proto chtěli ukončit působení některých hráčů v našem kádru. Kádr bude ještě více krystalizovat po dvou utkáních proti Olomouci a Opavě, které nás čekají v příštím týdnu.“

Jak náročný byl uplynulý tréninkový týden? Jakou měl náplň? „Šlo o druhý týden zimní přípravy, tudíž byl tradičně hodně náročný z hlediska kondičního a silového. A i ten příští se ponese v obdobném duchu. Poté se už více chceme věnovat kombinacím, taktice, střelbě či dalším herním prvkům. Nutno však říci, že mnoho dosavadních tréninkových cvičení, které byly zaměřeny na kondici, probíhalo herní formou,“ informoval asistent trenéra Josef Mucha.

Nabízíme ohlasy na Ježour TV: krom komentáře asistenta trenéra Josefa Muchy přinášíme slova útočníka Jiřího Klímy a nové brankářské posily Vlastimila Veselého.

 
Související
Aktuálně

U17: Prohra v Plzni

Jihlavský mladší dorost nedokázal, i díky červené kartě z 55. minuty, vyzrát na domácí Viktorii Plzeň a prohrál 4:2 (1:1). V prvním poločase v 9. minutě poslal Vysočinu do vedení Karel Jančok a poté v druhém poločase už jen upravoval finální skóre v 90. minutě Dominik Holec. Jihlavští se tak momentálně nachází na 14. místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu