11.02.2007, Miroslav Fuks

Juniorka se s Velkým Meziříčím rozešla smírně 1:1

Juniorka se s Velkým Meziříčím rozešla smírně 1:1Zatímco starší dorostenci na začátku zimní přípravy smetli divizní Velké Meziříčí 6:1, jejich kolegové z juniorky se stejným týmem pouze remizovali 1:1. Skóre duelu otevřel ve 22. minutě kapitán Wasserbauer z penalty za zákrok na Pešku. Soupeř však o chvíli později vyrovnal na konečný výsledek. Převaha našeho „béčka“ již ke změně skóre nevedla.

 
„V zápase jsme si dokázali vytvořit znatelnou územní převahu, ale naráželi jsme na pevný obranný val velkomeziříčských. Dnes nám chyběl pohyb, větší aktivita a kvalitní finální přihrávka. Když už jsme se do šance dostali, tak jsme ji nedokázali proměnit. Na výkonu se určitě projevila i únava a minimální počet hráčů, který neumožnil prostřídání,“ řekl k zápasu trenér Tomáš Jansa, který tentokráte postrádal zraněné Heideho, Šplíchala, Fišera a Flekala. Navíc Chmelík včera vypomáhal dorostu na Spartě.

Sestava: Březina – Kříž, Havránek, Naniaš, Nešpor – Niederle (46. Peteřík), Wasserbauer, Chlup, Netrda – Vácha, Peška.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu