28.01.2019, Redakce

FCV: Společně plníme přání!

FCV: Společně plníme přání!FC Vysočina startuje nový charitativní projekt, jenž našel inspiraci v Teplicích. V souladu s tradičním klubovým mottem „Společně jsme silnější“ si klade za cíl udělat radost těm, kteří se potýkají s nástrahami osudu, ať již se jedná o vážnou nemoc, zdravotní handicap či nedostatečné rodinné zázemí.

 

„Ve spolupráci s reklamními partnery, zaměstnanci klubu a hráči prvního týmu jsme připraveni poskytnout finanční i materiální pomoc těm obyvatelům, organizacím či kolektivům z Kraje Vysočina, které nás osloví. Jsme samozřejmě ochotní plnit i přání, která se týkají fotbalu, FC Vysočina, zázemí našeho stadiónu nebo fotbalistů „áčka“. Pozornost přitom hodláme soustředit nejen těm, kteří náleží mezi fanoušky FCV. Zájemci o zapojení do našeho projektu, nechť nás se svojí prosbou seznámí prostřednictvím e-mailu, který zašlou na adresu sekretariat@fcvysocina.cz s uvedením předmětu zprávy „Společně plníme přání“. Žádostem, které budou splňovat kritéria našeho projektu a kterým bude v našich silách vyhovět, se budeme postupně věnovat. Také je chceme náležitě medializovat prostřednictvím komunikačních kanálů a sociálních sítí FC Vysočina,“ řekl k novému projektu ředitel klubu Jan Staněk.

Přehled charitativních a nefotbalových aktivit FC Vysočina najdete na speciální stránce klubového webu "FCV POMÁHÁ".

 
Aktuálně

Generálku na ligu obstará duel proti MFK Skalica

Fotbalisté FC Vysočina v sobotu završí zimní přípravu tradiční zápasovou generálkou. Od 15:00 hodin se na trávníku stadiónu v Jiráskově ulici představí netradiční soupeř – slovenský celek MFK Skalica. Proti klubu, jenž v posledních letech prožil výrazný vzestup, nastoupí Jihlava vůbec poprvé v historii. Vstup na stadión bude zdarma. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu