27.02.2019, Miroslav Fuks

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?V šestnácti podzimních duelech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vybojovali fotbalisté FC Vysočina 33 velice cenných bodů, což je vyneslo na 2. příčku tabulky. Aby toto nadějné tabulkové postavení ve čtrnácti jarních bitvách minimálně udrželi, museli se na odvety pod vedením nové trenérské trojice co nejlépe v zimním období připravit. A jak si v zápasových prověrkách vedli?

 

Přehled přípravných zápasů včetně duelů juniorky a dorostu - ZDE

STATISTIKY ZIMNÍ PŘÍPRAVY

Celková bilance: 8 utkání  4 – 0 – 4   16 : 18

Střelci: 3 – Klíma, Novotný, 2 - Zoubele, Machuča, 1 – Šulc, Breda, Komárek, Kuffour, Kupec, Nerad.

Odehrané zápasy: 7 – Javůrek, Novotný, Preisler, Šefčík, Šumský, 6 - Vedral, Machuča, Šlein, Vejmola, Zoubele, 5 - Chlumecký, Vaculík, Jawo, Klíma, Tlustý, 4 – Dujmović, Komárek, Tijani, 3 - Hykel, Křivánek, Kupec, Šulc, Veselý, 2 - Petr, Breda, Čáp, Křišťál, Kuffour, Nerad, Pedro, Smejkal, 1 - Godula, Klobása, Kolář, Mašić, Mikuška, Pojezný, Ritter.

Do přípravných zápasů nastoupilo 38 fotbalistů, z toho 4 brankáři

 
Aktuálně

U18: Gólová demolice Břeclavi

Dorostenecké béčko si s chutí zastřílelo na hřišti Břeclavi. Zvítězilo drtivě 2:11 (1:6), když si hattrick připsali Mirek Malata a Zdeněk Černý. Dvakrát se trefil Filip Vošmera a po jedné brance přidali Oskar Točík, Tomáš Franěk a Pavel Vacek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu