13.03.2019, Miroslav Fuks

Zahradník: Těší nás, že se mezery podařilo zacelit

Zahradník: Těší nás, že se mezery podařilo zacelitFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na společnost ALGECO. Dotazy jsme položili panu Lukáši Zahradníkovi, jenž pracuje na pozici Branch Manager Prague.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?  
Oficiální spolupráce obou společností je datována od poloviny měsíce července 2018. Navázali jsme tak na předchozí dlouhodobou spolupráci FC Vysočina Jihlava se společností Touax. Firmu Touax v roce 2018 převzala společnost ALGECO. Ta se rozhodla ve spolupráci s FC Vysočina Jihlava pokračovat v dalších letech..

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Pro společnost ALGECO je Vysočina velmi zajímavý region, kde bychom velice rádi rozšířili spolupráci v poskytování servisních služeb v oblasti pronájmu či prodeji modulárních jednotek. Když se nám v loňském roce naskytla možnost spolupráce s FC Vysočina, využili jsme příležitosti a realizovali projekt v podobě Fanshopu, který je možno navštívit u hlavního stadionu.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Bohužel, aktuálně již fotbal nehraji z časových a částečně i zdravotních aspektů. Nicméně jsem fotbal hrál 30 let a za tu dobu mi toho hodně dal v podobě nejlepších přátel, zábavy i pracovních příležitostí.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Z časových důvodů nebyl doposud prostor, abychom nějaké zápasy mohli osobně vidět, nicméně v této druhé polovině sezóny se jednoznačně chystáme na utkání proti týmům Hradce Králové, Viktorií Žižkov a Brnu.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Pokud se sejde volný čas a příležitost, tak navštěvuji a podporuji národní tým i jakýkoliv náš klub v evropských pohárech. V minulosti jsem navštívil utkání Viktorie Plzeň, Slavie Praha a Sparty Praha.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Ano. Velmi podporujeme FC Vysočinu a přejeme jí, aby dosáhla všech sportovních cílů, které si stanovila. Kromě A týmu sledujeme i dorostenecké soutěže.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
Máme velkou radost, že se aktuálně klubu velice daří. Pokud vezmeme v potaz, jaké odchody klub postihly v loňském roce, je potěšující, že se tyto mezery podařilo zacelit. Značí to o skvělé práci všech, kteří se na tom podíleli.

Který zápas se Vám v letošním roce nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Nejvíce se nám líbil hned první zápas v Brně, kde Vysočina zvítězila 1:3 a nastartovala tím pětizápasovou vítěznou sérii. Z opačného pólu není žádný zápas, který by nás vyloženě rozladil.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
Když budeme hovořit ve fotbalové terminologii, tak z mazáků je to Petr Tlustý s Lukášem Zoubelem.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Nejraději bychom viděli v FC Vysočina všechny skvělé hráče, které klub vychoval pro evropský fotbal. Pokud máme ale jmenovat, tak určitě Matěj Vydra a Theodor Gebre Selassie.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu proti Sokolovu?
Věříme ve vítězství týmu FC Vysočina Jihlava!

o společnosti Algeco s.r.o.

Společnost ALGECO je světový lídr v oblasti komplexního modulárního řešení a pyšní se pobočkami ve více než 20 zemích světa. Velký důraz je kladen na kvalitu realizací a poskytovaných služeb. Právě SERVIS 360° je jedním z pilířů proaktivního přístupu k zákazníkovi. 

Systémy ALGECO jsou vhodné díky vysoké flexibilitě pro bezmála každé využití: kanceláře, administrativa, banky, předškolní zařízení, školy, domovy důchodců, výstavy, koncerty, festivaly nebo staveniště a sklady. Modulární jednotky ALGECO jsou zajímavou alternativou klasických staveb, přičemž si tyto kvalitní mobilní prostory s konvenčními stavbami v ničem nezadají.

www.algeco.cz

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu