22.03.2019, Miroslav Fuks

Sportovec Jihlavska 2018: ocenění pro FC Vysočina!

Sportovec Jihlavska 2018: ocenění pro FC Vysočina!Divadelní sál jihlavského DKO hostil ve čtvrtek 21. března slavnostní vyhlášení již 19. ročníku ankety o nejlepšího sportovce okresu Jihlava za rok 2018. Fotbalisté FC Vysočina se dočkali hned trojího ocenění! V hlavní kategorii bral mezi jednotlivci bronz záložník Lukáš Zoubele a první tým fotbalistů FC Vysočina se umístil v pětici nominovaných kolektivů. Dívčí tým pak triumfoval v čtenářské anketě o sportovní kolektiv roku!

 

Vítězství dívčího týmu, který po podzimu vede skupinu C Moravskoslezské divize žen, zvítězil na základě hlasovacích formulářů, které vycházely v tištěných Jihlavských listech, a též dle hlasů v internetové anketě na webu www.sportovecjihlavska.cz. Pro milé ocenění si přišel kompletní tým v čele s trenérkou Kateřinou Valentovou.

Lukáš Zoubele byl v roce 2018 klíčovým hráčem FC Vysočina. Na jaře svými výkony přispěl k nečekaně dobrým výsledkům a výbornému bodovému zisku, jenž byl nejlepším, který klub v jedné sezóně (podzim nebo jaro) získal během působení v nejvyšší soutěži. Na podzim 2018 se stal lídrem týmu, vstřelil 7 branek a podle mnohých odborníků byl nejlepším hráčem II. ligy. Výraznou měrou přispěl k podzimnímu zisku 33 bodů a přezimování na nadějné 2. příčce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Fotbalisté prvního týmu FC Vysočina v roce 2018 dosáhli výborných výsledků. Na jaře ve 14ti duelech nejvyšší soutěže vybojovali skvělých 20 bodů, když porazili Slavii Praha nebo zvítězili v Plzni. Dosažený bodový zisk byl nejlepším, který klub v jedné sezóně (podzim nebo jaro) získal během působení v nejvyšší soutěži. Na podzim 2018 tým naplnil úlohu spolufavorita II. ligy, získal velmi dobrých 33 bodů a přezimoval na nadějné 2. příčce.

Vyhlašovateli ankety o nejlepšího sportovce okresu Jihlava jsou Statutární město Jihlava, Jihlavská unie sportu, Dům dětí a mládeže Jihlava a Jihlavské listy.

Fotografie si můžete prohlédnout  ZDE

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu