22.03.2019, Miroslav Fuks

Kondiční týden zakončili modelovým duelem

Kondiční týden zakončili modelovým duelemFotbalisté FC Vysočina strávili reprezentační týden intenzivní prací. Tréninkový cyklus vedl asistent Josef Mucha, neboť kouč Radim Kučera zamířil s českým nároďákem U20 na duely s Itálií a Nizozemskem. Kondiční týden dnes završil modelový duel jedenáctky hráčů "áčka" proti jejich spoluhráčům, které doplnili fotbalisté juniorky.

 

„Tento týden byl zaměřen na kondici. Hráči absolvovali kondiční testy a od fotbalu si odpočinuli při spinningu. Tréninkové jednotky zahrnovaly nejen klasické tréninky na hřišti, ale i tabatu, tedy intervalový silový trénink v tělocvičně. Páteční zápas z mého hlediska nebyl zcela vydařený z hlediska pohybu a přístupu. Naplno už trénuje Novotný, ovšem řada dalších hráčů je momentálně na marodce. Na reprezentačním soustředění U19 je Šulc,“ poskytl základní informace asistent trenéra Josef Mucha.

Branky v modelovém utkání: Zoubele 3, Preisler, Klobása – Sargsyan 2, Jawo

Sestavy:
„A“: Veselý – Breda, Chlumecký, Tijani, Preisler – Vaculík, Šumský – Petr, Klobása, Zoubele – Klíma.
JUN: Dutka – Karmazín (Svatík), Rodan, Vedral, Kolčava (Časta) – Urbánek, Šteffl (Mory) – Sargsyan, Smejkal, Novotný – Jawo.

fotografie z tréninkového utkání - ZDE

 
Aktuálně

Přípravka FKM Vysočina Jihlava U9 na turnaji v Třeboni

Tým přípravky FKM Vysočina Jihlava U9, se zúčastnil dvoudenního halového turnaje v Třeboni za účasti 12 týmů ze všech koutů republiky včetně Sparty, Slavie, JFA České Budějovice nebo Havířova . Chlapci úspěšně reprezentovali klub a postoupili do finálové skupiny o 1-6 místo. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu