06.04.2019, Miroslav Fuks

Hráči, trenéři, zaměstnanci i fanoušci vyrazí na jarní úklid!

Hráči, trenéři, zaměstnanci i fanoušci vyrazí na jarní úklid!V celém Česku vypukl jarní úklid měst, obcí, parků či vodních toků. FC Vysočina se rozhodl jít příkladem a v čele s profesionálními ligovými fotbalisty zorganizoval úklid oblíbené lokality od sportovního areálu Na Stoupách až po jihlavský amfiteátr. Akce se uskuteční v úterý 9. dubna od 13:00 do 15:00 hodin a podpořilo ji Hitrádio Vysočina a Služby Města Jihlavy.

 

V celém Česku proběhne rekordní počet dobrovolnických úklidů, což názorně dokumentuje web www.uklidmecesko.cz. „Jeho součástí je též jarní úklid, k němuž dal impuls náš klub ruku v ruce s Hitrádiem Vysočina. Velice nás těší, že se k němu vstřícně postavili i pracovníci Služeb Města Jihlavy a že v nejbližších dnech obdobné úklidové akce absolvují herci, hokejisté či moderátoři rádia,“ uvedl ředitel klubu Jan Staněk.

Jeho slova o další informace rozšířil marketingový manažer Miroslav Fuks: „Úterní očisty lokality Březinových sadů se zúčastní prakticky kompletní první tým fotbalistů FC Vysočina včetně trenérů a členů realizačního týmu. K „áčku“ se připojí také junioři, dorostenci a zaměstnanci klubu. Vyzýváme tímto dobrovolníky nejen z řad fanoušků, aby se k nám připojili! Hodláme je odměnit volnou vstupenkou na náš velikonoční duel proti Třinci, který je na programu v pondělí 22. dubna. Sraz všech účastníků je v 13:00 hodin u hlavní brány do sportovního areálu v ulici Na Stoupách. Není samozřejmě problém, když se zájemci k naší úklidové akci připojí s určitým časovým odstupem.“

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu