18.02.2007, Miroslav Fuks

Starší dorost zdolal Mladou Boleslav i v odvetě

Starší dorost zdolal Mladou Boleslav i v odvetěTotožným vítězstvím 1:0 jako před čtrnácti dny skončilo odvetné utkání našich starších dorostenců proti Mladé Boleslavi. Jedinou branku do sítě druhého celku ČFL a nejpravděpodobnějšího postupujícího do extraligy vstřelil ve 44. minutě Zbyněk Tlačbaba. Ten poměrně z úhlu propálil gólmana poté, co dostal dlouhý míč za obranu a individuálně se prosadil.

 
„Opět jsme se museli vyrovnat s úzkým kádrem hráčů. Ten navíc bude po dnešku pravděpodobně oslaben o Takácze, který musel dostoupit pro zranění už v 15. minutě. Přesto se kluci zápasu zhostili dobře a dokázali se vyrovnat s důraznou a agresivní hrou soupeře. První půle byla oboustranně vyrovnaná a hra měla tempo a nasazení. Ve druhé části jsme se zlepšili, domácí jsme přehrávali a vypracovali jsme si řadu možností. Bohužel jsme nezvládali finální přihrávky a koncovku. Hráči volili špatná řešení,“ řekl k zápasu trenér Roman Kučera.

Sestava: Hlavoněk (60. Šána) – Takacz (15. Benda), Raška, Horák, Bureš – M.Černý, L.Procházka, Niederle, Smejkal – Kratochvíl, Tlačbaba.
 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu