30.04.2019, Miroslav Fuks

FC Vysočina bude pošesté vzdávat hold a děkovat!

FC Vysočina bude pošesté vzdávat hold a děkovat!Stadión FC Vysočina bude v pátek 3. května hostit nejen důležitý zápas FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Už pošesté nabídne důstojné kulisy projektu FC Vysočina s názvem „VYSOČINA DĚKUJE!“. Zatímco na podzim klub vzdal hold členům krajského Integrovaného záchranného systému, tak nyní se opět zaměří na příslušníky Armády České republiky a též na legionáře.

 

„Těší nás, že se v ochozech stadiónu sejde řada zaměstnanců a příslušníků z náměšťské vrtulníkové základny, ale též z dalších útvarů z Brandýsa nad Labem, Jindřichova Hradce, Rančířova, Týniště nad Orlicí, Dobronína či přímo z jihlavského krajského velitelství. Ti spolu s diváky budou právem pyšní na bojové vrtulníky, které nad stadiónem přeletí těsně před výkopem zápasu,“ informoval Miroslav Fuks, marketingový manažer FC Vysočina.

Oba týmy na hrací plochu doprovodí nejen rozhodčí, ale též čestná jednotka s českou vlajkou a bojovou zástavou. Ještě před výkopem bude předán dar na činnost Vojenského fondu solidarity a důstojnost předzápasového programu podtrhne státní hymna.

Předzvěstí chvályhodného projektu „VYSOČINA DĚKUJE“ se stalo zhotovení originální fotografie, která z prostředí náměšťské vrtulníkové základny zve na utkání proti Viktorii Žižkov a nese myšlenku poděkování příslušníkům Armády ČR. Zároveň prostřednictvím snímku Petra Tlustého v dobové uniformě připomíná i památku československých legionářů. Fotografování proběhlo ve spolupráci s jihlavskou agenturou SB Corporation a zúčastnili se ho i další dva členové kádru FCV – Jiří Klíma a Vlastimil Veselý.

Partnerem nadcházejícího dílu projektu „VYSOČINĚ DĚKUJE!“ jsou společnosti KOSYKA a Litobal.

Kompletní informace o prodeji vstupenek na duel proti Viktorii Žižkov – ZDE.

 
Související
Aktuálně

Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopný

Už třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu