21.02.2007, Miroslav Fuks

Marodka se vyprazdňuje, zraněný je však Baláž

Marodka se vyprazdňuje, zraněný je však BalážPřed dnešním přípravným duelem FC Vysočina na půdě Českých Budějovicích může trenéra Milana Bokšu těšit vyprazdňující se marodka týmu. Uzdravili se totiž Vladyka, Kadlec, Gorol a Cihlář. Velkou ránou však je zranění největší zimní posily Libora Baláže, který si poranil koleno v průběhu prvního poločasu pátečního modelového utkání proti juniorce.

 
Baláž o víkendu s oteklým kolenem odcestoval na vyšetření do Brna a v pondělí podstoupil arteroskopické vyšetření kolena. Přesná diagnóza zní prasklý meniskus a poškozená chrupavka. Podezření na přetržený postranní vaz se naštěstí nepotvrdilo. Znamená to, že by hráč zhruba za pět týdnů mohl začít trénovat a v dubnu pomoci svým spoluhráčům v těžkých postupových bojích.

Krom Baláže bude u dnešní přípravy scházet nachlazený Gebreselassie a dlouhodoběji zraněný Michal Pacholík. Na jih Čech neodcestují ani Kovařík s Čermákem, kteří dnes doplní sestavu juniorky v zápase proti Znojmu.

„Do konce přípravy je relativně dost času, ale zároveň už musím hledat optimální sestavu. Proto ubude střídání a od začátku nastoupí hráči, kteří by měli pravidelně nastupovat i na jaře. Uvidíme, co s hráči udělá první letošní duel na přírodní trávě. Už si na ní musí začít pomalu zvykat,“ doplnil Bokša.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu