02.04.2001, Redakce

Místo Hošťálka hostuje Pavel Šustr

Druhý nejlepší kanonýr II. ligy Aleš Hošťálek z FC Vysočina Jihlava odešel na tříměsíční bezopční hostování do 30.6.2001 do prvoligového Stavo Artikelu Brno. Výměnou za něj do Jihlavy na tříměsíční hostování zamířil útočník Pavel Šustr (13.10.1974), kterého provází charakteristika důrazného tvrdého přímočarého hráče s nesmírně tvrdou střelou. Tento brněnský odchovanec zatím v lize nastřádal 41 zápasů, ve kterých vstřelil jeden gól právě v letošním ročníku do sítě Sparty Praha. Letos v nejvyšší soutěži odehrál 539 minut. Šustr má za sebou řadu hostování v nižších soutěžích a také roční působení v řeckém prvoligovém klubu Panseraikos Serres.