13.06.2019, Zuzana Michalková

Benjamínci FC Vysočina bodovali na Ondrášovka Cupu!

Benjamínci FC Vysočina bodovali na Ondrášovka Cupu!Poslední finálový turnaj letošního již sedmého ročníku Ondrášovka Cupu proběhl ve dnech 8.-9.6. v Chomutově. Tentokrát se jednalo o kategorii U8, tedy hráče ročníku 2011 a vítězem se stala Sparta Praha. Na turnaj dorazily i ikony českého fotbalu, vicemistři Evropy z roku 1996, Karel Poborský a Petr Kouba.

 

Mladí fotbalisté z Vysočiny postoupili do "zlaté skupiny" spolu s dalšími sedmi týmy - AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, Mostecký FK, SK Benešov, FK Spartak Choceň, SK Sparta Kolín a FK Mladá Boleslav.

FKM Vysočinu Jihlava v kategorii U8 reprezentovalo celkem 9 hráčů: Boudný František, Fuks Tonda, Hrad Jiří, Lenikus Štěpán, Marushchak David, Musílek Jakub, Novák Jakub, Novák Tomáš, Tlačbaba Tobiáš pod vedením trenéra Aleše Musílka za asistence Dmytra Marushchaka a fanouškovské podpory všech rodičů. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Marushchak z FKM Vysočina Jihlava, který v sobotu 8.6. oslavil své 8. narozeniny. Oslava proběhla za účasti všech spoluhráčů jak jinak než se stylovým dortem ve tvaru fotbalového hřiště a míče jihlavských barev.

FKM Vysočina předvedla fotbalově velice vydařené zápasy, které byly i divácky atraktivní. S vítěznými borci z AC Sparta Praha sehráli vyrovnaný zápas s výsledným skórem 2:1 pro Pražany, přičemž mladí Sparťané poráželi ostatní týmy s gólovými náskoky až o 15 branek. Ondrášovkacup 2019 proběhla za slunného počasí v novém sportovním areálu a těšila se hojné fanouškovské podpoře.

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu