14.08.2019, Zuzana Michalková

Prokopec: Hráčská kvalita nás předurčuje k roli favorita

Prokopec: Hráčská kvalita nás předurčuje k roli favoritaUž dnes zahájí podzimní část sezony pod vedením trenéra Luboše Prokopce také starší dorost U19. V 11:00 hodin se představí v úvodním duelu Moravskoslezské dorostenecké ligy proti béčku Baníku Ostrava. S jakými pocity do sezóny vstupuje hlavní kouč? Jak byl spokojen s letní přípravou? Toto a mnohem víc se dozvíte v předsezónním rozhovoru.

 

Jak jste byl spokojen s tréninkovým procesem během letní přípravy?
S přípravou můžeme být spokojeni, pokud nebudeme brát v úvahu zranění hráčů. Absolvovali jsme soustředění v Ústí nad Orlicí a sehráli také sérii kvalitních zápasů.

Takže tým během přípravy trápily nějaké zdravotní problémy?
V týmu máme dlouhodobě zraněné hráče (Šimon Čermák, Adam Novák a Zdeněk Černý). V průběhu přípravy marodku rozšířili Tomáš Franěk, Pavel Mikuška a Lukáš Samek. Většina zraněných  hráčů již trénuje s kondičním trenérem a věříme, že se brzo vrátí na hřiště.

Doplnil tým během přípravy někdo zvenčí?
Tým doplnil ofenzivní levák Kryštof Blokeš, který přišel z Táborska.

Jak byste zpětně zhodnotil všechna vaše přípravná utkání?
V přípravných zápasech dostali šanci všichni hráči, které jsme mohli důkladněji poznat. Ve většině zápasů jsme podali velmi dobrý výkon a byli i produktivní. Zlepšit se naopak musíme v obranné fázi ve všech částech hřiště.

Myslíte si, že váš tým je schopen v nadcházející sezóně naplnit roli favorita?
Hráčská kvalita nás jednoznačně předurčuje k tomu, abychom sezonu úspěšně zvládli.

Které další týmy podle vás budou dalšími možnými aspiranty na postup?
Upřímně řečeno ostatní soupeře neřešíme. Soustředíme se pouze a jenom na svůj výkon. Pokud v každém zápase odvedeme 100% toho, co v nás je, nebudeme mít problém.

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu