19.08.2019, Zuzana Michalková

Radim Kučera: Na hráče jsem opravdu hodně naštvaný

Radim Kučera: Na hráče jsem opravdu hodně naštvanýVysočina v 5.kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY poznala poprvé od startu soutěže hořkost porážky. Z dalekého Varnsdorfu odjíždí bez bodů a soupeř se tak díky jejímu mdlému výkonu dočkal prémiového vítězství. Jak hodnotí výkon svých svěřenců trenér Radim Kučera?

 

„Prohráli jsme 2:1. Co víc k tomu dodat. Celý týden jsem četl, jak se nám na půdě Varnsdorfu nedaří, jak Varnsdorf poslední zápas proti Hradci nezvládl, pohled na tabulku...Ti hráči přesně s tímhle vším pracovali v hlavě. Ta mentalita se vždy ukáže právě v tomto. Tak jak jsem byl poslední týdny a zápasy na hráče hrdý, tak dnes docílili naopak toho, že jsem na ně opravdu hodně naštvaný, protože to, co dnes předvedli,  nemělo s tím, na čem pracujeme, vůbec nic společného. Přijeli jsme sem na výlet. Kdybych věděl, že k utkání takto přistoupí, tak to jsem opravdu mohl vzít úplně jiný tým.
Neviděl jsem v prvním poločase vůbec z naší strany to, co jsme chtěli hrát nebo to, co nás zdobí - dobrá práce s míčem, dobrý pohyb. Hráči si asi mysleli, že to přijde samo, že se soupeř porazí sám. Ten dostal minule facku a to ho postavilo na nohy a dnes vyhrál zaslouženě.

Začátek druhého poločasu byl opět vlažný. Dva góly, které následně přišly, nás zpražily. Klobása mohl dát na 2:1, nedal. Když se mu potom onen kontaktní gól přeci jen podařilo dát, stejně nám to nepomohlo. A musím uznat, že i kdybychom vyrovnali, tak by to nebylo spravedlivé, protože dnes jsme si tři body opravdu nezasloužili.
Nechápu, jak takhle může hrát tým, který hraje o první místo. O body, o prémie, o všechno. Jsem neuveřitelně naštvaný a hráči si to odskáčou.
Jsem si vědom toho, že by ta prohra jednou přišla, nevyhrávali bychom celou sezonu, to tak prostě bývá a já to beru. Ale dnes - dnes jsme byli naivní a neprezentovali jsme se vůbec tím, co nás zdobilo. Domácí byli pracovitější, měli větší odhodlání, trestali nás v brejku, takže ta facka z předešlého duelu proti Hradci je postavila na nohy a nás naopak ukolébalo 10 bodů a nějaké to postavení v tabulce.“

 
Související
Aktuálně

Podzimní žákovské hodnocení: U13 – Jonatan Hána

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší žáky U13, kteří působili v nejvyšší soutěži své kategorie SpSM-JIH. Z 15ti utkání získali 25 bodů a umístili se na 6. příčce. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu