15.09.2019, Miroslav Fuks

Vstupenky na Brno a Spartu? V balíčku od 200 Kč!

Vstupenky na Brno a Spartu? V balíčku od 200 Kč!Stadión v Jiráskově ulici bude v nadcházejících dnech hostit dva velmi atraktivní zápasy jihlavského prvního týmu! V rychlém sledu dojde v pátek 20.9. na ligový magnet proti Zbrojovce a o pět dnů později FCV vyzve v MOL Cupu Spartu Praha! Vstupenky na oba duely lze pořídit ve výrazně zvýhodněném balíčku v ceně od 200 Kč!

 

Vstupenky na obě atraktivní bitvy jsou k dispozici díky prodeji prostřednictvím on-line aplikace. Nadále platí, že ceny jednorázových vstupenek jsou pohyblivé v závislosti na čase zakoupení. Kdo si koupí vstupenku na zápas v předprodeji čtyři a více dní před zápasem zaplatí méně, než ve zbývajících třech dnech před výkopem duelu.

  • na Zbrojovku Brno – pátek 20.9. od 18:00 – ceny od 80 Kč do 100 Kč – ZDE
  • na Spartu Praha – středa 25.9. od 17:00 – ceny od 150 Kč do 180 Kč – ZDE

POZOR! Vzhledem ke kumulaci domácích zápasů FC Vysočina nabízíme možnost zakoupit vstupenky na oba duely proti Zbrojovce a Spartě ve výrazně zvýhodněném balíčku! Také jeho cena je pohyblivá a závislá na dni zakoupení. Pohybuje se od 200 Kč do 230 Kč. Možnost balíčkového on-line nákupu najdete TADY.

Balíček vstupenek i jednotlivé vstupenky bude samozřejmě možné zakoupit i na pokladnách stadiónu v rámci prodeje vstupenek před pátečním ligovým duelem proti Chrudimi.

Zvýhodněné rodinné vstupné lze zakoupit pouze na pokladně před utkáním, přičemž tuto hromadnou vstupenku nelze pořídit ve formě balíčku. Brány stadiónu se otevřou hodinu před výkopem.

Nadále samozřejmě platí, že nejvýhodnější investici představuje pořízení permanentní vstupenky na domácí ligové a pohárové duely FC Vysočina. Více informací ZDE.

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu