07.03.2007, Miroslav Fuks

Libor Baláž snad již brzy odloží berle

Libor Baláž snad již brzy odloží berleVelkou zimní posilu Libora Baláže postihla velká smůla, když se týden po uzavření hostování zranil během modelového utkání proti juniorce. Následný arteroskopický zákrok naštěstí nepotvrdil obavu z natržených postranních vazů. Přesná diagnóza zněla prasklý meniskus a poškozená chrupavka. Patnáct dní po zákroku jsme Liborovi zavolali a zeptali jsme se na jeho aktuální zdravotní stav.

 
„Bolest v koleni pomalu odeznívá, ovšem koleno mi stále otéká a proto chodím na vytahování sraženin z kolena. Doktoři tvrdí, že se jedná o běžný pooperační stav. Zatím stále využívám berlí a doufám, že budu moci co nejdříve odložit. Poté bych mohl koleno pomalu začít zatěžovat plaváním, na kole a vyklusáváním.

Co v současné době naplňuje tvé dny?

Provádím speciální cviky na operované koleno a posiluji horní partie těla a břicho. Jinak sleduji TV, poslouchám hudbu a mám více času na manželku a dceru. A taky hodně chodím po doktorech…

V neděli tví noví spoluhráči odstartují jarní část sezóny…

Pro mne je to hodně nepříjemné… Velmi jsem se na jaro těšil a byl jsem hodně motivovaný Jihlavě maximálně pomoci do I. ligy. Naštěstí pro mne ještě sezóna není ztracena a já jsem přesvědčen, že klukům třeba již v dubnu budu schopen pomoci. Pokud se mi tedy podaří dostat do odpovídající formy a trenéři mi dají příležitost.

Kdy se chystáš do Jihlavy?

Rád bych kluky co nejdříve navštívil. Věřím, že se mi to podaří ještě tento týden. Pokud však ještě budu o berlích, tak asi nebude mít smysl cestu do Jihlavy absolvovat.

 
Aktuálně

Třetí přípravný zápas a třetí porážka o gól

I z třetího letního přípravného duelu odešli fotbalisté FC Vysočina nejtěsněji o jednu branku poraženi. Na pražském stadiónku SK Prosek podlehli výrazně posílené Viktorii Žižkov 3:2 (1:1), když jihlavské branky zaznamenali Luis Arroyo a Stanislav Klobása. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 11:30
FK Viktoria Žižkov
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu