07.03.2007, Miroslav Fuks

Na Vysočinu dorazil velmi vydařený klubový maskot!

Na Vysočinu dorazil velmi vydařený klubový maskot!Na sekretariát FC Vysočina dnes dorazil očekávaný a slíbený maskot! Velmi zdařile pojatý kostým ježka v klubových barvách FC Vysočina byl měl být dalším z řady impulsů, která sportovní příznivce a jejich ratolesti lákají do ochozů jihlavského fotbalového stadiónu. Právě podpora fanoušků bude pro hráče FC Vysočina nejen v nadcházející jarní části, v níž půjde o návrat mezi českou elitu, nesmírně důležitá.

 
Postavička ježka se samozřejmě odkazem je jeden z hlavních symbolů města Jihlavy. Kostým doplňují modré kalhoty, speciální „kopačky“ a konečně žlutý trikot, který dotváří ruce nositele maskota. Ten už je v současné době vybrán, ovšem FC Vysočina nadále hledá náhradníka kdykoliv připraveného zaskočit v případě absence osoby, která ježkovi vdechne život. Zájemci se mohou hlásit u Miroslava Fukse na e-mail fuks@psj.cz.

Fotografie nového maskota naleznete ZDE.

 
Aktuálně

U19 vítězně proti Zlínu

Starší dorost U19 vyšel z utkání s FC Fastav Zlín B vítězně poté, co předvedl dobrý výkon. V 31.minutě se prosadil Václav Havlín, následně ve 36. minutě Jan Růžička, ve 44. minutě přidal svou druhou branku v zápase Václav Havlín a zvýšil tak na 3:0. V 70. minutě snížil na 3:1 Knedla, v 76. minutě na tuto branku odpověděl svojí trefou Blokeš.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu