07.03.2007, Miroslav Fuks

Na Vysočinu dorazil velmi vydařený klubový maskot!

Na Vysočinu dorazil velmi vydařený klubový maskot!Na sekretariát FC Vysočina dnes dorazil očekávaný a slíbený maskot! Velmi zdařile pojatý kostým ježka v klubových barvách FC Vysočina byl měl být dalším z řady impulsů, která sportovní příznivce a jejich ratolesti lákají do ochozů jihlavského fotbalového stadiónu. Právě podpora fanoušků bude pro hráče FC Vysočina nejen v nadcházející jarní části, v níž půjde o návrat mezi českou elitu, nesmírně důležitá.

 
Postavička ježka se samozřejmě odkazem je jeden z hlavních symbolů města Jihlavy. Kostým doplňují modré kalhoty, speciální „kopačky“ a konečně žlutý trikot, který dotváří ruce nositele maskota. Ten už je v současné době vybrán, ovšem FC Vysočina nadále hledá náhradníka kdykoliv připraveného zaskočit v případě absence osoby, která ježkovi vdechne život. Zájemci se mohou hlásit u Miroslava Fukse na e-mail fuks@psj.cz.

Fotografie nového maskota naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu