01.11.2019, Miroslav Fuks

Hráčem FCV za měsíc září jste zvolili Lamina Jawa

Hráčem FCV za měsíc září jste zvolili Lamina JawaTradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ opět poznala nového vítěze! Za měsíc říjen vystoupil na pomyslný piedestal v očích fanoušků čtyřiadvacetiletý Lamin Jawo! Gambijský útočník v Jihlavě působí od ledna letošního roku a na podzim se v jihlavském dresu výrazně prosazuje. Dařilo se mu již v září a ve třech říjnových duelech zaznamenal tři důležité branky do sítě Sokolova a Pardubic.

 

Druhou příčku obsadil střední záložník Jan Fortelný, jenž za Jawem zaostal o pouhých sedm bodů. Třetí příčku bere ofenzivní záložník Tomáš Smejkal, jenž potřetí v řadě obsadil v měsíčním hlasování pozici v elitní trojici.

Pořadí ankety Hráč měsíce za říjen 2019:

1. Jawo Lamin 225 b., 2. Fortelný Jan 218 b., 3. Smejkal Tomáš 192 b., 4. Vejmola Luděk 110 b., 5. Tlustý Petr 98 b., 6. Vaculík Lukáš 87 b., 7. Tijani Mohamed 65 b., 8. Lacko Matúš 53 b., 9. Pojezný Karel 43 b.

 
Aktuálně

Karol Karlík: Na Vysočinu vzpomínám takřka denně

Jen deset fotbalistů v historii odehrálo za FC Vysočina více zápasů než on. A jen minimum hráčů dokázalo kvalitně zastat tolik postů, jako tento třiatřicetiletý Slovák. Ne nadarmo byl v anketě o „Jedenáctku dvacetiletí FCV“ nominován na post pravého beka i středního záložníka. Navíc vždy náležel mezi oblíbence jihlavských fanoušků. Ano, řeč je o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu