13.11.2019, Miroslav Fuks

Sobotní svátek ženského fotbalu v Jihlavě

Sobotní svátek ženského fotbalu v JihlavěČeský ligový fotbal během nadcházejícího víkendu prožije reprezentační pauzu, ovšem ženská či, chcete-li, dívčí kopaná na Vysočině zažije malý svátek. Oba naše celky, které nastupují pod hlavičkou Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava, sehrají na umělé trávě v areálu Na Stoupách výjimečné zápasy, kterými završí svůj fotbalový podzim.

 

Ženský tým, kterému po podzimu náleží v Moravskoslezské lize žen 3. příčka, od 10:30 hodin vyběhne k utkání 2. kola Poháru FAČR proti 7. týmu II. ligy – FK Čáslav. Připomeňme, že našim holkám to v aktuálním pohárovém ročníku pálí, neboť nejprve v předkole rozstřílely Sázavu u Lanškrouna 0:10 a v 1. kole si poradily s Bohemians 1905 drtivě 9:1. Věřme, že si nějaký zásah schovaly i do sítě favorita sobotního utkání.

O tři hodiny později, tedy v 13:30 hodin, k poslednímu podzimnímu duelu nastoupí žákyně FKM, které čeká nejtěžší možný soupeř. Vedoucí celek 1. ligy starších žákyň pro Čechy – AC Sparta Praha! Jihlavské slečny v nejvyšší soutěži prožívají velmi náročnou premiérovou sezónu, v níž jim po 8 utkáních náleží poslední 10. příčka s 1 získaným bodem.

Přijďte naše fotbalistky v sobotu povzbudit!


 
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu