28.11.2019, Miroslav Fuks

Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Jana Fortelného

Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Jana FortelnéhoTradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ má v posledním čtvrtletí jasného lídra. Je jím dvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. V hlasování fanoušků zvítězil za měsíc září, těsně druhý byl za říjen a aktuálně s výrazným náskokem ovládl listopad, v němž se dočkal i premiérové trefy v jihlavském dresu.

 

Druhou příčku obsadila další stálice ankety – ofenzivní záložník Tomáš Smejkal, jenž v posledních čtyřech hlasováních vždy skončil v elitní trojici. Do ní naopak na podzim poprvé pronikl zkušený stoper Petr Tlustý.

Pořadí ankety Hráč měsíce za listopad 2019:

1. Fortelný Jan 234 b., 2. Smejkal Tomáš 99 b., 3. Tlustý Petr 90 b., 4. Vejmola Luděk 78 b., 5. Javůrek Jan 65 b., 6. Vaculík Lukáš 62 b., 7. Zoubele Lukáš 55 b., 8. Lacko Matúš 47 b., 9. Tijani Mohamed 45 b.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Utkání v horkém počasí sneslo slušné parametry

Fotbalová Vysočina a spolu s ní nový trenérský tým i několik nováčků v kádru má za sebou úvodní duel velmi krátké letní přípravy na nový soutěžní ročník. Jihlavský obměněný celek proti nováčkovi I. ligy z Pardubic herně rozhodně obstál, ovšem nakonec odjel nejtěsněji poražen. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu