14.01.2020, Miroslav Fuks

Divizní juniorka začala volněji

Divizní juniorka začala volnějiVe stínu ligového „áčka“ odstartoval zimní přípravu též záložní dospělý tým FC Vysočina. Juniorka, která od podzimu působí v divizní skupině D, a přezimovala na první příčce, má před sebou dlouhých deset týdnů přípravy. Může si tak logicky dovolit pozvolnější náběh zimního drilu.

 

„Připravovat se budeme v domácích podmínkách. Jelikož jarní část Divize vypukne až koncem března, máme na přípravu dostatek časového prostoru. I proto bude úvodních 14 dnů náběhových a tréninkové dávky budeme zvyšovat postupně. Zatím se budeme scházet pouze jednou denně, dvoufázové tréninky máme v plánu později. Do prvního přípravného utkání nastoupíme až 25. ledna proti účastníkovi MSFL - SFK Vrchovina,“ poskytl základní informace trenér Michal Kadlec.

Ten se na jaře bude muset obejít bez služeb hrajícího asistenta Václava Kolouška. „Venca se rozhodl, že bude jako hráč působit v divizním Humpolci, kde se zároveň věnuje trénování dorostu. Tamtéž najdeš uplatnění i náš odchovanec Martin Řezáč, jenž na podzim nastupoval za Velké Meziříčí. Součástí našeho jarního kádru nebude ani útočník Pavel Časta, který si nyní hledá nové angažmá. Trénujeme v menším počtu hráčů, neboť Křišťál a Kurtalić zamířili na testy do slovenského Komárna, návrat Fofany komplikuje čekání na víza a do plného tréninkového procesu se po zranění ještě nezapojili Lorenc a Mlejnek,“ doplnil Kadlec.

 
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu