14.02.2020, Miroslav Fuks

FC Vysočina v sobotu nastoupí na půdě třetiligového Vyškova

FC Vysočina v sobotu nastoupí na půdě třetiligového VyškovaVysočina v tomto týdnu zimní přípravy nastupuje proti třetiligovým týmům. Ve středu v kombinované sestavě porazila Znojmo a v sobotu 15. února se zcela odlišná jedenáctka představí na umělé trávě ve Vyškově. Utkání proti 10. celku MSFL vypukne v 11:00 hodin.

 

Poslední vzájemné utkání proběhlo před více než rokem na jihlavské umělce a Vysočina v divoké přestřelce zvítězila 6:3. Zajímavostí je, že členem vyškovského kádru tehdy byl stoper Mohamed Tijani. Do zápasu však nenastoupil a o dva týdny přestoupil do Jihlavy. Druholigový celek ve Vyškově poprvé v zimní přípravě představí dvě staronové tváře. Do duelu nastoupí uzdravený zkušený záložník Lukáš Zoubele. Nad obnoveným startem středopolaře Jana Fortelného, jenž se do Jihlavy vrátil po absolvování zimní přípravy ve Spartě, se ze zdravotních důvodů vznáší otazník.

Pro Vyškov to v sobotu bude sedmý zápas probíhající zimní přípravy. Tým trenéra Jana Trousila remizoval s Líšní, dorostem Zbrojovky a s Kozlovicemi, podlehl lídrovi MSFL Blansku, Kroměříži i HFK Olomouc. Týden po FCV se ve Vyškově představí i první tým Brna. Doplňme, že na podzim ve Vyškově hostoval mladý jihlavský křídelník Radek Křivánek, jenž zde bude ve sbírání třetiligových zkušeností pokračovat i na jaře.

 
Související
Aktuálně

Novým trenérem se stal Jan Kameník!

Pro Jana Kameníka se stává FC Vysočina staronovým působištěm. Mezi léty 2015–2017 působil u mládeže a chvíli pobyl i u A-týmu jako asistent Michala Bílka. Na pozici asistenta trenéra bude působit Jozef Pavlík. Na pozici kondičního trenéra se vrací zpět do Jihlavy bývalý levý obránce Tomáš Josl. Trenérem brankářů bude mladý Matuš Moťovský. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu