03.03.2020, Miroslav Fuks

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?Velkou porci jedenácti přípravných zápasů absolvovali fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a testovali řadu adeptů dresu FCV včetně navrátilců z hostování či talentovaných dorostenců a juniorů z klubové líhně. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili?

 

Přehled zimních přípravných duelů - ZDE

Hráčské statistiky:

Celková bilance: 11 utkání   7 – 1 – 3   23 : 22

Střelci: 7 – Koubek, 5 – Mikuš, Rezek, 4 – Zoubele, 2 – Arroyo, Klobása, Křišťál, Vaculík 1 - Diouf, Novotný, Svoboda.

Odehrané zápasy: 11 - Koubek, 10 – Javůrek, Lacko, Novotný, Rezek, Vaculík, 9 - Klobása, Vedral, Křišťál, Pojezný, Tlustý, 8 - Ritter, Mikuš, Smejkal, 7 - Svoboda, Veselý, 6 - Vejmola, 5 - Šimko, Tijani, 4 - Pavlík, Zoubele, 3 - Chok, Křivánek, Matulka, Shudeiwa, Arroyo, Diouf, 2 - Havlín, Kurtalić, Vasilj, 1 – Fortelný, Jágrik, John, Lancman, Šteffl, Urbánek.

Do přípravných zápasů nastoupilo 36 fotbalistů, z toho 4 brankáři

 
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu