12.03.2020, Redakce

Nouzový stav: Liga odkládá zápasy na neurčito

Nouzový stav: Liga odkládá zápasy na neurčitoVládní vyhlášení nouzového stavu, které vstoupí v platnost od pátku 13. března 6:00 hodin, mění situaci v českých fotbalových soutěžích včetně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Ligová fotbalová asociace potvrdila pozastavení profesionálních i výkonnostních soutěží po dobu trvání třicetidenního nouzového stavu.

 

„Ligová fotbalová asociace reaguje na dnešní vyhlášení nouzového stavu ze strany Vlády ČR a z něho vyplývajícího zákazu pořádání veřejných akcí s účastí více než třicet osob a rozhodla o odložení všech utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY po dobu trvání nouzového stavu,“ píše se  v tiskové zprávě LFA.

Nouzový stav je aktuálně vyhlášen vládou na 30 dní. Kromě rušení sportovních a kulturních akcí se výrazně omezuje také možnost cestovat do zahraničí, opatření se dotknou i stravovacích zařízení, které se budou zavírat nejpozději v osm večer.

Náhradní termíny odložených zápasů nebyly stanoveny. „O dalším vývoji budeme jednat s ohledem na další vývoj epidemiologické situace v Česku a v souladu s dalšími opatřeními českých státních orgánů,“ uvedl Štěpán Hanuš, mluvčí Ligové fotbalové asociace (LFA), která první a druhou ligu řídí.

Příští týden v úterý situaci projedná Evropská fotbalová unie (UEFA). Bude diskutovat se zástupci všech členských států o ligových i pohárových soutěží i červnovém kontinentálním šampionátu.

 
Aktuálně

Vysočina bude v Opavě bojovat o vítěznou tečku za nevydařeným ročníkem

S Opavou jsme fotbalový ročník 2023/24 plni očekávání v červenci zahajovali a na stadiónu tohoto slezského klubu jej budeme v sobotu 25. května od 17:00 hodin končit. Dopíšeme příběh sezóny, jejíž první polovina vzbudila takřka postupovou naději, ovšem jarní odvety zůstaly hluboko za očekáváním. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu