19.06.2020, Miroslav Fuks

Na Stoupách se v sobotu utkají staré gardy FC Vysočina a Bohemians

Na Stoupách se v sobotu utkají staré gardy FC Vysočina a BohemiansPo roce se k utkání znovu sejde stará garda FC Vysočina! Ke svému čtvrtému utkání nastoupí v sobotu 20. června od 12:30 hodin v areálu Na Stoupách a jejím soupeřem bude výběr exligových borců Bohemians 1905 pod vedením gólmana Radka Sňozíka. Slavnostní výkop obstará legendární Antonín Panenka!

 

V jihlavské sestavě přislíbili účast brankář Petr Koubek a hráči do pole Pavel Bartoš, Daniel Bratršovský, Lubomír Slavík, Michal Veselý, Ivo Koníř, Michal Lovětínský, Jiří Malínek, Aleš Ryška, Petr Vladyka, Ladislav Šebek, Vladimír Vácha, Miroslav Šancl, Vít Brabec a Alexandr Kovář.

Duel bude součástí premiérového setkání fanklubu a fanoušků Bohemians, které hostí právě Jihlava. Doprovodný program ve sportovním areálu Na Stoupách vypukne již v 9:00 hodin a nabídne soutěže pro děti, tombolu, turnaj v pétanque a další lákadla.

 
Související
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu