23.06.2020, Miroslav Fuks

Sportovec Kraje Vysočina 2019: ocenění pro FC Vysočina

Sportovec Kraje Vysočina 2019: ocenění pro FC VysočinaKompletní „medailovou“ sadu ocenění posbírali zástupci FC Vysočina v rámci dnešního vyhlášení tradiční ankety Sportovec Kraje Vysočina. To za kalendářní rok 2019 proběhlo ze známých důvodů o několik měsíců později a o poznání méně slavnostně a rychleji, než v letech předešlých. FC Vysočina v jihlavském sídle kraje obdržel hlavní cenu pro nejlepší sportovní kolektiv.

 

Ocenění z rukou Jany Fialové, krajské radní pro oblast školství, mládeže a sportu, a Pavla Fraňka, náměstka hejtmana Kraje Vysočina, převzali asistent trenéra Josef Mucha a momentálně o berlích kulhající kapitán týmu Lukáš Vaculík.

Výborné 2. místo mezi jednotlivci obsadil nejlepší střelec týmu Stanislav Klobása, který zažil velmi úspěšný rok 2019. Na podzim byl s devíti brankami nejlepším střelcem FC Vysočina a v celém loňském roce nastřílel ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE 15 branek - nejvíce ze všech hráčů soutěže. Medailovou kolekci FCV doplnil kouč Radim Kučera, který skončil třetí mezi trenéry.

Doplňme, že fotbalisté prvního týmu FC Vysočina ročník 2018/19 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE završili na konečné 2. příčce. V barážovém souboji o postup do nejvyšší soutěže mančaft velmi těsně a smolně nestačil na Karvinou. Ve druhé polovině roku 2019, tedy na podzim, celek vybojoval 2. místo v tabulce II. ligy. Navíc v celém roce 2019 dosáhl na rekordní domácí bodový zisk, když ztratil pouhých 5 bodů z celkových 45 možných. Rekordní byla i domácí bilance na podzim 2019 v podobě vítězství ve všech 8 ligových duelech!

  • fotografie z předání ocenění ZDE

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Utkání v horkém počasí sneslo slušné parametry

Fotbalová Vysočina a spolu s ní nový trenérský tým i několik nováčků v kádru má za sebou úvodní duel velmi krátké letní přípravy na nový soutěžní ročník. Jihlavský obměněný celek proti nováčkovi I. ligy z Pardubic herně rozhodně obstál, ovšem nakonec odjel nejtěsněji poražen. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu