26.08.2020, Miroslav Fuks

Potvrzeny tři příchody: Peřina, Araujo-Wilson a Horák

Potvrzeny tři příchody: Peřina, Araujo-Wilson a HorákKádr FC Vysočina doplnily dvě očekávané a avizované posily a také jedna nová tvář. Klub uzavřel smlouvu s čerstvě osmnáctiletým útočníkem Justinem Araujo-Wilsonem a dotahuje roční hostování dvojice mladíků na levou stranu sestavy – jabloneckého Jaroslava Peřiny a též Daniela Horáka ze Sparty.

 

„Příchodem této trojice talentovaných mladíků můžeme stávající kádr považovat za uzavřený pro podzimní sezónu. Jsme přesvědčeni, že jsme postavili velice perspektivní a ambiciózní tým, v němž je konkurence pro každý post sestavy. Týmu věříme a těšíme se na to, jaké bude pod vedením našich trenérů dělat pokroky. Máme sice nejmladší kádr FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ale jsme přesvědčeni, že to nebude na škodu, zvlášť když je v týmu řada mládežnických reprezentantů,“ upozornil sportovní ředitel Lukáš Vaculík.

Dnes osmnácté narozeniny slavící útočník Justin Araujo-Wilson (nar. 26.8.2002) byl v uplynulém ročníku nejvyšší soutěže Trinidadu a Tobaga se čtyřmi brankami nejlepším střelcem svého klubu San Juan Jabloteh FC. Pochlubit se může též třemi starty a stejným počtem branek za výběr tohoto ostrovního státu do sedmnácti let. V červenci dokonce absolvoval tréninkový kemp národního týmu Trinidadu a Tobaga a nyní startuje svoji první evropskou šanci v FC Vysočina.

Dvacetiletý levý obránce Daniel Horák (nar. 10.5.2000) do Sparty přestoupil před rokem z Hradce Králové. Levý obránce s jedenácti starty v českých mládežnických reprezentacích v ročníku 2018/19 kopal za Votroky v dorostenecké lize a v uplynulé sezóně nastoupil za Spartu do 15 utkání ČFL, v níž vstřelil 5 branek. V závěru června se dočkal odměny, když odehrál poločas prvoligového utkání v Plzni. Jeho hostování v Jihlavě bude administrativně dotaženo v nejbližších dnech.

Stejně starý Jaroslav Peřina (nar. 19.1.2000) je odchovancem Sparty a může nastupovat na pozici levého obránce či záložníka. V létě 2018 přestoupil z Letné do Jablonce, kde se v květnu 2019 dočkal dosud jediného startu v nejvyšší soutěži. Na podzim nastupoval za jablonecké béčko v ČFL a v létě se ve velmi dobrém světle představil v přípravných duelech v dresu Jihlavy.

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v neděli v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v nedělí 6. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu