31.08.2020, Miroslav Fuks

Loučila se legenda. Petře, děkujeme!

Loučila se legenda. Petře, děkujeme!Fanouškům v neděli z trávníku naposledy zamávala nezpochybnitelná klubová legenda. Před úvodním podzimním duelem proti Hradci Králové se s jihlavským dresem rozloučil čtyřiatřicetiletý obránce Petr Tlustý, jenž celou svoji dosavadní profesionální kariéru spojil s FC Vysočina, kde odkopal 13 a půl soutěžních ročníků!

 

Petr Tlustý se z hlediska počtu odehraných duelů se zařadil mezi klubové rekordmany, když nastoupil do 120 utkání v I. lize, 154 duelů ve II. lize a 15 zápasů v národním poháru. Celkem vstřelil 15 branek. V Jihlavě zanechal nesmazatelnou stopu a to nejen jako fotbalista, ale i lídr kabiny a všemi oblíbený pohodový a vstřícný člověk.

Petře, děkujeme a přejeme Ti mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v dalším životě! V Jihlavě budeš vždy vítán!

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v neděli v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v nedělí 6. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu