28.03.2007, Miroslav Fuks

Legendární masér Pavel Křížek oslaví 60. narozeniny!

Legendární masér Pavel Křížek oslaví 60. narozeniny!Masér FC Vysočina Pavel Křížek, který se díky svému působení v hokejové reprezentaci či v jihlavské Dukle stal žijící masérskou legendou, v sobotu 31. března oslaví kulaté 60. narozeniny! Ve středu 28. března se u této příležitosti dočkal gratulace ze strany zaměstnanců a vedení FC Vysočina. Blahopřání s velkou porcí zdraví a štěstí mu rádi sdělujeme i prostřednictvím oficiální internetové prezentace klubu.

 
V prostorách hotelu Gustav Mahler nechyběl ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis, šéftrenér mládeže Lumír Fikes či trenéři dospělých týmů Milan Bokša, Josef Vrzáček a Tomáš Jansa. V záplavě gratulací vyslovil Pavel Křížek velké společné přání celého klubu v podobě červnového postupu FC Vysočina do Gambrinus ligy. „Nejlepším dárkem pro mne bude, když kluci v pátek porazí nebezpečné Jakubčovice a vrátí jim tak podzimní porážku,“ řekl slavný masér.

Fotodokumentaci z oslavy najdete ZDE.

 
Aktuálně

U19 má za sebou první týden přípravy

Starší dorost U19 se na jarní část sezóny začal připravovat jako jeden z prvních mládežnických týmů FC Vysočina. Už více než týden hráči polykají tréninkové dávky, které jim trenér Luboš Prokopec se svým realizačním týmem přichystal. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu