07.10.2020, Miroslav Fuks

Aleš Křeček: Brnu jsme chybou v rozehrávce darovali postup

Aleš Křeček: Brnu jsme chybou v rozehrávce darovali postupTřicetileté čekání na pohárový postup přes Zbrojovku trvá i nadále. Ani v pátém utkání v řadě Jihlava nedokázala Brno vyřadit a navázat tak na letitý historický úspěch divizního Spartaku Jihlava. V koronavirové době však v Brně postup rozhodně nebyl daleko, což dokládají i slova kouče Aleše Křečka.

 

„Troufám si říci, že náš výkon byl výborný. Prvoligové Brno jsme v některých fázích hry přehrávali a vytvořili jsme si i poměrně slušné šance na to, abychom branku vstřelili. Byli jsme po celý duel aktivní, snažili jsme se hrát co nejvíce nahoře a presovat rozehrávku soupeře. Vesměs se nám to dařilo a získali jsme tak spoustu míčů. Silní jsme byli i uprostřed hřiště. Bohužel, nadějně se rozvíjející akce jsme nedokázali dotáhnout do gólového konce. A tak, nikoli poprvé, rozhodla zbytečná chyba v naší rozehrávce, špatné vyhodnocení situace tři minuty před koncem. Brankář Lancman rozehrál středem hřiště do nebezpečného prostoru, kde jsme o balón přišli, a Šumbera tečovanou střelou zaznamenal jedinou branku utkání. Vlastně jsme tak Brnu darovali vítězství. S výkonem můžeme být spokojení, ale logicky jsme teď zklamaní z výsledku,“ zhodnotil duel kouč Aleš Křeček.

Jak kvalitu utkání ovlivnila absence diváků: „Je to samozřejmě znát, když hrajete v absolutním tichu. Spíše to mohlo škodit hře domácího celku. Nemyslím si však, že by to mělo vliv na náš výkon. Provedli jsme čtyři změny v sestavě a nijak se to neprojevilo. Spíše naopak. Předvedli jsme týmové pojetí, hráli jsme dobře. Škoda, že jsme nebyli odměněni cenným postupem přes prvoligového favorita,“ doplnil Křeček.

 
Související
Aktuálně

Aleš Křeček: Nebyli jsme spokojení s výkonem v prvním poločase

Úvodní zimní prověrka FC Vysočina proti SK Líšeň nabídla dvě výrazně odlišné sestavy a též dva různé poločasové výkony. Jasně to dokládá pozápasové hodnocení z úst jihlavského kouče Aleše Křečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu