30.03.2007, DENÍK - Ondrej Dudáš

Lovětínský: Nemůžu běhat, zápas vynechám

Lovětínský: Nemůžu běhat, zápas vynechámJihlava - Nad jeho startem visel otazník, ale nakonec ani to ne. Michal Lovětínský dnes proti Jakubčovicím nenastoupí. Střední záložník musel kvůli zrnění předčasně ze hřiště už v Holici.

 
„Mám natažený vaz v kotníku a nemůžu pořádně běhat. Doktor mi řekl, že bude lepší, když zápas vynechám,“ řekl včera devětadvacetiletý fotbalista, který v záloze nastupuje vedle špílmachra Petra Vladyky.

Ve středu sestavy tak může nastat problém, protože červená karta vyřadila ze hry stopera Michala Kadlece. „Jsou to dvě vynucené změny, ale my máme dostatečně široký a kvalitní kádr. Nemyslím, že by to mělo mít nějaký vliv na náš výkon. Prostě nastoupí jiní,“ krčí rameny Lovětínský.

Toho neznepokojuje, že by se mohla smolná prohra na hřišti HFK Olomouc promítnout do výkonu v dnešním zápase.

„Ani k tomu není žádný důvod. Hráli jsme dobře, pak přišlo to vyloučení a měli jsme smůlu. To se prostě někdy stává. Teď nás čeká další zápas,“ dodal Lovětínský.

 
Aktuálně

Vysočina ve druhém utkání přípravy přišla v závěru o výhru

Druhá letní přípravná konfrontace FC Vysočina s nováčkem nejvyšší soutěže nabídla vyrovnaný průběh a množství šancí na obou stranách. Nakonec bylo šťastnější Brno, které dvěma brankami Šumbery v závěru duelu otočilo nepříznivý průběh po vedoucí brance Rajmunda Mikuše ze 75. minuty – 1:2 (0:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu