03.12.2020, Miroslav Fuks

Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Vojtu Křišťála

Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Vojtu KřišťálaPodruhé během tří uplynulých dílů tradiční ankety FC Vysočina o „Hráče měsíce“ zvítězil pravý obránce či stoper Vojtěch Křišťál. Jednadvacetiletý odchovanec klubu za listopad navázal na svůj srpnový triumf. V uplynulém období odehrál kompletní porci minut a hlavou zaznamenal dvě branky, které jeho týmu přinesly důležité čtyři body do tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

 

Na druhé příčce v anketě fanoušků, která byla na měsíc nuceně uspána s ohledem na covidovou pauzu, se umístil ofenzivní záložník Tomáš Smejkal a třetí skončil gólman Lumír Číž.

Pořadí ankety Hráč měsíce za listopad 2020:

1. Křišťál Vojtěch 121 b., 2. Smejkal Tomáš 97 b., 3. Číž Lumír 50 b., 4. Peřina Jaroslav 37 b., 5. Arroyo Luis 36 b., 6. Červ Lukáš 35 b., 7. Lacko Matúš 29 b., 8. Vedral Filip 18 b., 9. Svoboda Tomáš 15 b.

 
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu