04.01.2021, Miroslav Fuks

FC Vysočina: změna na marketingové pozici

FC Vysočina: změna na marketingové poziciV FC Vysočina došlo s platností od 1. ledna 2021 ke změně na postu marketingového manažera. Po dlouhých letech tuto pozici opustil Miroslav Fuks, neboť v průběhu podzimu zamířil na hlavní pracovní poměr do privátní sféry mimo sportovní oblast. Kompetence marketingového úseku po něm převzal třiadvacetiletý Ondřej Zoubek.

 

„Po 22 letech působení v marketingu FC Vysočina jsem nutně potřeboval změnu a nový profesní impuls. V klubu svého srdce však nadále pokračuji v rámci vedlejšího úvazku jako PR manažer a tiskový mluvčí. A jsem samozřejmě připraven být nápomocen svému nástupci, kterému přeji hodně energie, úspěchů a nezbytného štěstí,“ řekl ke změně v klubovém managementu Miroslav Fuks.

K nástupu nového marketingového manažera se vyjádřil i Lukáš Vaculík, předseda klubového představenstva: „Ondřej Zoubek nás v rámci výběrového řízení a následných schůzek přesvědčil svým elánem, touhou pracovat ve fotbalovém prostředí a především jeho profesním potenciálem. Věříme, že rychle dokáže vstřebat poznatky a zkušenosti Mirka Fukse a potvrdí, že má všechny předpoklady k tomu, aby jej v této úloze plnohodnotně nahradil. Doufáme, že tato změna nebude mít žádný vliv na přízeň a podporu, kterou naši reklamní partneři a sponzoři FC Vysočina dlouhodobě prokazují.“


Ondřej Zoubek, nový marketingový manažer FC Vysočina

 
Aktuálně

Hodnocení sezóny: U14 - Jakub Pavlas

Výbornou sezónu má za sebou náš výběr starších žáků v kategorii U14. Talentovaní mladíci z Vysočiny zdatně konkurovali moravskoslezské špičce a v konečné tabulce MSŽL obsadili 3. příčku za Baníkem a Zbrojovkou. Hodnotící komentář trenéra Jakuba Pavlase může rozhodně být pozitivní. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu