14.02.2021, Miroslav Fuks

Další vylepšení zázemí fotbalového stadiónu – nová prádelna

Další vylepšení zázemí fotbalového stadiónu – nová prádelnaZázemí stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici se dočkalo dalšího vítaného vylepšení. Díky investici Statutárního města Jihlava se nového umístění a zejména tolik potřebného rozšíření dočkala prádelna sloužícím všem velkým i malým fotbalistům a trenérům.

 

„Moc mne těší, že se v zázemí stadiónu zase podařilo udělat kus práce. Rekonstrukcí přízemí šatnového objektu jsme dosáhli kýžené optimalizace prostoru, která umožnila vybudovat skutečně důstojné zázemí pro veškeré pračky a sušičky. Významně se tak i zlepší pracovní podmínky pro personál. A to i z hlediska úspory energií nebo bezpečnosti a hygieny práce. Na místě původní prádelny se o další potřebné metry čtvereční rozšíří sklad sportovního oblečení a vybavení, stejně tak i tréninkových pomůcek,“ upřesnil rozsah prací Jindřich Březina, technický manažer klubu, který neopomněl vyjádřit velké poděkování oddělení správy realit jihlavského magistrátu.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu