28.02.2021, Miroslav Fuks

Společnost Isoline nabízí slevu pro fanoušky z Vysočiny

Společnost Isoline nabízí slevu pro fanoušky z VysočinyKaždý ocení partnera, který ho dokáže podržet v jakékoliv situaci. Mezi ty naše patří i česká firma ISOLINE, tradiční partner FC Vysočina. Už více než 20 let pomáhá všem aktivním lidem žít zdravěji.

 

V Isoline se rozhodli dělat věci jinak: s důrazem na kvalitní suroviny, dostupné ceny a ohleduplnost k přírodě. Najdete u nich jak účinné vitamíny, chutné tyčinky a drinky pro celou rodinu, tak i kvalitní proteiny a doplňky stravy přímo pro sportovce. Naprostým hitem jsou pak přírodní energy drinky, které vás povzbudí v těžkých chvílích a můžete je bez obav pít každý den.

Ať už tedy chcete zvládnout náročnou směnu v práci nebo sportovní zápas, posílit svou imunitu, vylepšit sportovní výkony nebo si zdravě pochutnat, v Isoline najdete spolehlivého partnera.

Pro všechny fanoušky FC Vysočina jsme domluvili SLEVU 15%. Stačí při nákupu zadat kód: fcvysocina21. Kompletní nabídku produktů Isoline najdete na www.isoline.cz.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu