28.04.2021, Michal Růžička

Přijďte v pátek na fotbal!

Přijďte v pátek na fotbal!Fanoušci se mohou vrátit nazpět do hlediště. Ligová fotbalová asociace po jednání s Ministerstvem zdravotnictví v úterý vydala nová pravidla pro konání ligových utkání, z kterých vyplývá možná účast diváků z řad permanentkářů. Povolený počet diváku na následující zápas s Vlašimí je 300. Registrovat se můžete na emailu: marketing@fcvysocina.cz.

 

Jak získat vstupenku?

Zaslat email na marketing@fcvysocina.cz, v němž bude obsaženo:

·Vaše jméno

·číslo permanentky (přesné místo nebo číslo QR kódu)

Následně Vám bude zasláno potvrzení a instrukce k zápasu, v jehož příloze naleznete formulář – selfreporting, který je nutné vytisknou a vyplnit.

Při vstupu na stadion odevzdat pořadateli selfreporting formulář, podrobit se změření teploty a prokázat se:

• negativním výsledkem RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin

• negativním výsledkem POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin – ověřen laboratoří

• certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů

• dokladem (lékařskou zprávou) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, uplynutí doby izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, a že od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní.

Pro všechny návštěvníky zápasu samozřejmě platí povinnost nošení respirátoru minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Prosíme fanoušky, aby dodržovali všechny pokyny. V případě porušení pravidel hrozí klubu vysoké pokuty. Děkujeme.

Registrace platí do 30.4. do 14:00 hodin.

Veškeré dotazy posílejte na emailovou adresu marketing@fcvysocina.cz

FC Vysočina Jihlava – FC Sellier&Bellot Vlašim 30.4. od 17:00

 
Aktuálně

Novým trenérem se stal Jan Kameník!

Pro Jana Kameníka se stává FC Vysočina staronovým působištěm. Mezi léty 2015–2017 působil u mládeže a chvíli pobyl i u A-týmu jako asistent Michala Bílka. Na pozici asistenta trenéra bude působit Jozef Pavlík. Na pozici kondičního trenéra se vrací zpět do Jihlavy bývalý levý obránce Tomáš Josl. Trenérem brankářů bude mladý Matuš Moťovský. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu