28.05.2021, Redakce

Pojď s námi hrát fotbal!

Pojď s námi hrát fotbal!Ve středu 2.6. od 17:00 na stadionu v Jiráskově ulici proběhne nábor nových fotbalových nadějí. Kluci i holky přijďte si zahrát fotbal. Nábor se uskuteční bez ohledu na přízeň počasí. Kluci a holky by měli dorazit v doprovodu rodičů a měli by s sebou mít sportovní oblečení. Každý účastník na památku obdrží tričko FC Vysočina!

 

Nábor je pro kluky ročníku 2015 a 2016 a pro holky od ročníku 2010 a mladší.

Hledáme i zapálené fanoušky fotbalu, kteří by chtěli začít s trénováním.

"Nábor do fotbalových přípravek je určen pro všechny děti, které mají rády pohyb. Našim společným cílem v těchto nejmladších kategoriích je vytvářet u dětí pozitivní emoční vazbu ke kolektivnímu sportu a rozvíjet jejich všeobecné pohybové schopnosti v prostředí se zaměřením na fotbal. Přijďte si vyzkoušet, jestli je fotbal sportem, který bude mít Vaše dítě rádo." Ondřej Šourek - šéftrenerér přípravek. 

Případné dotazy posílejte na emailovou adresu: marketing@fcvysocina.cz
 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu