10.04.2007, Miroslav Fuks

Z kabiny zní jednotné: „Je v našich silách na postup dosáhnout“

Z kabiny zní jednotné: „Je v našich silách na postup dosáhnout“I přes poslední bodové ztráty zní z kabiny fotbalistů FC Vysočina velké jednotné odhodlání. „Ve hře je stále třicet bodů a my uděláme vše pro to, abychom z nadcházejících deseti zápasů vytěžili co největší bodový zisk. Postup je náš velký cíl a my jsme přesvědčení, že je v našich silách na něj dosáhnout. Mrzí nás zklamání našich fanoušků a žádáme je, aby nás podpořili i v nadcházejícím zápase proti Vítkovicím. Určitě své skvělé příznivce budeme potřebovat,“ řekl i za své spoluhráče Petr Vladyka.

 
„Hráčům i realizačnímu týmu rozhodně není lhostejná situace, do které se mužstvo nyní dostalo, a nehodlají se s ní smířit. Všichni si uvědomujeme, že jsme všem, kteří nám fandí a drží palce, způsobili v posledních kolech zklamání. Víme, že zdůvodnění či omluvy momentálně nejsou na místě. Jediné, co můžeme udělat, je podat v nejbližších zápasech kvalitnější výkony a takto dosáhnout lepších výsledků,“ doplnil kapitána trenér Milan Bokša.

K aktuální situaci se vyjádřil i ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis: „Mužstvu a trenérům nadále věříme. V posledních utkáních nás opustilo štěstí a dopouštěli jsme se velkého množství individuálních chyb, které se ostatním hráčům nepodařilo nahradit. Naše mužstvo má určitě svoji kvalitu a posledních deseti zápasech udělá vše pro postup. Z pozice ředitele klubu budu na hráče i trenéry maximálně apelovat, aby za tímto cílem jednoznačně šli.“

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu