07.07.2021, Michal Růžička

Stará garda se utkala s výběrem Jihomoravského kraje

Stará garda se utkala s výběrem Jihomoravského krajeStará garda podpořila charitativní akci Kopačky pomáhají a utkala se s výběrem Jihomoravského kraje v Rokytnici nad Rokytnou. Výtěžek akce jde na podporu dětských domovů, jak na Vysočině, tak i v okolí Jihomoravského kraje. Děkujeme všem zúčastněným.

 

V dresu FC Vysočiny Jihlavy se objevila řada významných bývalých fotbalistů, jako třeba Marek Zúbek či Ivo Koníř. Panu Konířovi patří velké poděkování za organizaci výjezdů staré gardy Jihlavy.

Akci také podpořil kapitán Matúš Lacko, který nastoupil v obou týmech. Z Manchestru United dorazil odchovanec jihavského fotbalu Ondřej Mastný. 

Proti Jihlavě nastoupil i bývalý reprezentační záložník Tomáš Hořava, který letos ukončil aktivní karieru. Kapitánem Jihomoravského kraje byl odchovanec Zbrojovky Brno Luboš Kalouda.

Diváci viděli celkem 20 branek. Utkání skončilo 9:11 pro tým z Jihomoravského kraje. Nejhezčí branku utkání vstřelil Marek Střeštík. Brněnský odchovanec v zápase napodobil reprezentačního útočníka Patrika Schicka a vstřelil gól z poloviny hřiště.

Děkujeme všem zúčastněným, jak samotným hráčům, tak i fanouškům.

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu